Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

Majitelkou psího salónu jsem se stala pro svou lásku ke psům a vlastně ke všemu živému. Název psího salónu vznikl díky mojí fence bígla, jejíž jméno v rodokmenu je právě Athena.

fb.jpg

 

 

eny.jpg 1.jpg

 

Specializuji se na práci s agresivními, hůře ovladatelnými či jinak handicapovanými pejsky.

Tito pejsci si zaslouží vypadat také  pěkně a být  v salónech přijímáni. S každým pejskem pracuji individuálně, s vlídným přístupem a maximální citlivostí k jeho psychice.

Pracuji bez použití jakýchkoli uspávacích prostředků. 

Prosím, nechtějte po mě psy před úpravou uspávat. Za prvé nejsem k těmto úkonům oprávněna a nevlastním žádný z uspávacích prostředků a za druhé nevidím jediný důvod, proč bych k tomu měla vlastně přistoupit. 

Ať je Váš pes agresivní, týraný, bojácný, z útulku či nevychovaný nezbeda, který nepostojí,  vždy si s Vaším mazlíčkem najdu společnou řeč a úpravu zvládnu bez uspání. Práce právě s těmito jedinci mě baví, zvláště pak pozorovat, jak při změně přístupu k psovi se pes začíná chovat najednou úplně jinak, než je zvyklý právě s Vámi doma. Leccos mi na Vás na stole totiž i poví. Již jsem ostříhala pár agresorů, kteří dle majitelů musí být zaručeně uspáni - a bohužel vždy nějakým způsobem u předešlých stříhačů byli!!! a ejhle, oni se mnou vše zvládli a bez jakékoli újmy. Proto NEVIDÍM JEDINÝ DŮVOD, PROČ DO PSA RVÁT ZBYTEČNĚ SEDATIVA, když stačí použít rozum a se psem se raději domluvit na spolupráci. Dost lidí mě vidělo při práci s „nezvladatelným“ psem a na další návštěvy se již objednávají bez požadavků na uspání. Ten první požadavek jsem jim totiž VŽDY rozmluvila. Na Vašeho zlobivce si pokaždé udělám tolik času, aby se vše zvládlo v klidu a pohodě. Zarytě přesvědčené majitele o své pravdě si v salónu před stříháním posadím, dáme kafčo, necháme pesana v klidu prozkoumat neznámé prostředí a společně probereme vše podstatné, kdy i odhalíme, co by se dalo právě vylepšit ve vztahu k psovi, aby zvládl základní péči ze strany majitele a nebyl sobě a okolí nebezpečný.